Náš areál v létě nabízí spoustu atrakcí pro děti i dospělé. Nabízíme časové vstupy do Zóny zábavy, ve které můžete využít neomezeně nafukovací překážkovou dráhu, trampolíny, letní tubing, vodní tubing, zameták a hod sekerou na terč. Samostatně potom můžete zakoupit jízdy na oblíbené horské káry.

Věkové a hmotnostní limity naleznete v ceníku ZDE.

 

Horské terénní káry

Jsou určeny pro děti i dospělé.S menšími dětmi můžete jezdit po sjezdovce ve dvou (spolu s rodičem) – dítě může i řídit. Přilba je povinnou výbavou a je zahrnuta v ceně. Děti můžete vzít před sebe v součtu do 100kg. Po nasednutí vás na vrchol kopce dopraví lyžařský vlek.

Nafukovací dráha

Zábavná nafukovací atrakce, která je 30m dlouhá a v nejvyšším bodě měří 7m. Vstup na ní mají děti či dospělí do 80kg. Pro děti do 4let je atrakce nevhodná. Za děti zodpovídá rodič či zákonný zástupce. Doporučujeme vstup bez ponožek a s dlouhými kalhoty.

 

Trampolíny

Naše trampolíny mají 6 polí a vstup je doporučován vždy pouze jedné osobě na jedno pole. Trampolína má ochrannou síť a je vhodná pro děti a dospělé do 80 kg.

Letní tubing

Bezpečná aktivita vhodná zejména pro děti, ale svezou se i dospělí. Zábavná jízda v kruhu na 100 metrů umělého povrchu ve vytyčené dráze. Kruh je nutné si na horní stanici vytáhnout.


 

Vodní tubing

Jízda ve člunu ve dráze, která je popoháněná vodou. Dítě či doprovod si člun tahají na start sami. Atrakce je určená pouze dětem (max. 2 os.) v součtu do 60kg.

Zameták

Nová atrakce roku 2023. Na dvouramenný kolotoč mají povolený vstup pouze děti do 60kg. Zameták ovládá pouze proškolená obsluha areálu v časových intervalech s pauzami.

Hod sekerou

Nová atrakce roku 2023. Kdo upevní pěnové sekery se suchými zipy do středu terče, vyhrává! Vstup vhodný po děti i dospělé.

Naučná stezka

Interaktivní stezka Království přírodních sil má 6 stanovišť, které začínají na spodní stanici vleku B a končí u rozhledny Amálka. V letní pokladně nebo na rozhledně si můžete zakoupit dřevěnou kuličku s úkoly. Na každé zastávce děti odpovídají na otázky na nástěnkách a pouští kuličky v kuličkodráze.