Sjezdovka Délka (m) Převýšení (m) Zasněžování Večerní lyžování
Červená 600 100 ANO ANO
Modrá 500 82 ANO ANO
Crossová 450 82 ANO NE
Louky 700 100 NE NE
Dětský SKIPARK 90 10 ANO NE

V areálu jsou 3 lyžařské vleky Poma: 600m, 500m, 380m a 2 provazové vleky pro nejmenší. Naše sjezdovky se nacházejí v nadmořské výšce 650-750m n. m. a díky rozsáhlému systému technického zasněžování a orientaci sjezdovek k severu, umožňuje středisko kvalitní lyžování přibližně od poloviny prosince až do konce března.

Areál disponuje čtyřmi sjezdovkami o celkové délce přes 2km. Dvě sjezdovky mají osvětlení pro večerní lyžování, které probíhá každé úterý, pátek a sobotu od 18:30-20:30. Lyžařský svah je před každým večerním lyžováním urolbován.

Pro nejmenší lyžaře je zde dětské hřiště s pomůckami pro výuku. Hřiště je osazeno dvěma provazovými vleky a vstup je možný i rodičům.

Na tomto hřišti i sjezdovkách si můžete zajistit výuku v lyžařské a snowboardové škole, která má zde své vlastní zázemí. Přímo u dolní stanice je půjčovna lyží a snowboardů. V servise si pak můžete také na počkání dát namazat nebo nabrousit lyže.

Celková přepravní kapacita je 2150 osob za hodinu. V celém areálu se můžete pohybovat za jednotné jízdné, díky odbavovacímu systému, který umožňuje zakoupení bodových, časových, ale i skupinových jízdenek. U dolní stanice vleků je parkoviště přibližně pro 80 až 120 aut zdarma.

Areál leží na významné spojnici běžeckých tras mezi oblastí Buková hora-Suchý vrch a nástupem na Jiráskovu cestu u Zemské brány, směrem na hřebeny Orlických hor.

Areál si na večerní lyžování také můžete pronajmout pro soukromé akce. Vhodné pro firmy nebo uzavřenou společnost. Tuto možnost máte vždy v pondělí nebo ve středu.